KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13061179
nr 1306 1179
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Akvarell, Kust, signerad, 50x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:14:53
10/2 13:45:07
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner